Ünlü türkücülerden biri olan Alişan, geçtiğimiz akşam eşi Buse Varol’un doğum günü amacıyla sürpriz bir doğum günü partisi gerçekleştirdi. Varol, eşinin sürprizi içerisinde pastasını üflediği esnada ise gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Alişan, eşi Buse Varol’un 29. yaş gününe özel olarak bir otel içerisinde parti gerçekleştirdi. Eşinden bu denli büyük bir sürpriz beklememekte olduğunu da açık bir şekilde ifade eden Buse Varol, doğum günü pastasını üflemeden hemen öncesinde ise adeta gözyaşlarına boğulmuş oldu.

Çok fazla sayıda ünlü isminde katılmış olduğu bu özel partide doğum günü pastasında yer alan mumları üflemiş olan Buse, duygusal anlarda yaşamış oldu. Geçmiş olduğumuz aylarda anne olan Buse, oğlu Burak’ın 40’ının çıktığını da açık bir şekilde ifade ederek ”Allah’ın bana vermiş olduğu en güzel hediyesi” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Bu esnada gözyaşlarına da hiç bir şekilde hakim olamayan Varol’u ise eşi Alişan sarılıp sakinleştirdi.

Diğer taraftan 2. Sayfa isimli programının yapımcısı olan Timuçin Güner, yeni açmış olduğu YouTube kanalı üzerinde Alişan ve Buse’nin evine kamera taktırıp 7/24 yayın yapacak olduklarını da açık bir şekilde ifade etti. Çift bu kamera görüntülerini ise YouTube üstünden paylaşacak.