Erkenci Kuş isimli dizisinin yakışıklı oyuncularından biri olan Can Yaman, bu yaz Temmuz ayına ait son haftasıyla birlikte ağustos ayının ilk haftalarında bedelli askerlik görevini yapmış olacak. Bedelli askerlikten faydalanacak olan Yaman için dizi takvimi içerisinde de bir değişikliğe gidilmiş durumda.

Star TV kanalının fenomen dizilerinden biri olan ”Erkenci Kuş”, hiç bir şekilde tatil arası bile vermeden yaz boyunca devam etmesi konusunda planlar yapılıyor. Fakat dizi içerisinde sürpriz bir gelişme yaşanmış durumda. Başrol oyuncularından biri olan Can Yaman, bedelliden faydalanıp Temmuz ayı içerisinde asker olacak.

Dizinin başarılı oyuncularından biri olan Can Yaman, bu yaz mevsimindeki Temmuz ayının son haftasıyla ağustos ayının ilk haftaları içerisinde bedelli askerlik görevini yapmış olacak. Çekim takvimi ise ünlü durumdaki bu oyuncuya göre yeniden ayarlanmış olacak.

Diğer taraftan Aslı Zengin ve Banu Zengin’in kaleme almış olduğu bu ünlü dizinin kadrosuna yeni bir tane oyuncu daha katılmış olacak. Can Yaman’ın başrollerini Demet Özdemir’le paylaşmış olduğu ”Erkenci Kuş” isimli fenomen diziye usta oyunculardan biri olan Taylan Erler dahil olmuş bulunacak. Taylan Erler, dizi içerisinde Polen (Kimya Gökçe Aytaç) isimli karakterin babasına yaşam vermiş olacak.