Geçmiş olduğumuz hafta İstanbul ilinde vermiş olduğu konserde çizmeleriyle adeta olay haline gelen Gülşen, Demet Akalın’ın çizmeyle ilgili rekorunu hiç bir şekilde kıramadı. Gülşen, çizmesinin fiyatı ile birlikte Akalın’ın gerisinde kalmış oldu.

Başarılı şarkıcılardan biri olan Gülşen, geçmiş olduğumuz hafta İstanbul Kartal ilçesinde bir konser verdi. Gülşen’in şarkı performanslarının yanında giymiş olduğu çizmeleri de adeta bir olay yaratmış durumda.

20.000 Türk Lirası tutarındaki çizmesi ile birlikte sahneye çıkmış olan Gülşen, Demet Akalın’a ait olan pahalı çizme giyme rekorunu hiç bir şekilde kırmayı başaramadı.

Gülşen, geçtiğimiz hafta sonunda Kartal ilçesinde bir mekanda sahneye çıktı. Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı sahneye Balengiaca markasına sahip parlak ve uzun özelliğe sahip çizmeler ile çıktı. Gülşen’in giymiş olduğu bu çizmelerin fiyatı ise tam tamına 20.000 Türk Lirası tutarındaydı.

Demet Akalın, 2017 senesi içerisinde Yves Saint Laurent markasına sahip olan bir çizme giymişti. Parıltılı durumdaki çizmenin fiyatı da tam tamına 35.000 Türk Lirası tutarındaydı.

Demet Akalın’ın fiyatı ile birlikte dudak uçuklatmış olan çizmeleri fazlasıyla popüler bir durumda olunca yakın arkadaşlarından sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda şarkıcı Selin Ciğerci’ye giymesi amacıyla ödünç vermişti. Bütün bunların yanında pop yıldızlarının arasında en pahalı çizme giyme rekorunu halen Demet Akalın elinde tutmaya devam ediyor.