Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’yla evli bir durumda olduğu dönemlerde, en fazla heyecanlanmış olduğu anın Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabına bakmış olduğu an olduğunu ve bunu da ‘Adrenalinin en büyük kısmını Instagram’a girdiğimde Şeyma acaba bugün ne giymiş olabilir, acaba bugün bir şey var mı kıyafetlerde orda işte benim adrenalin bom bom bom.’ şeklindeki cümleler ile anlatmıştı. Şeyma Subaşı ise, Ilıcalı’dan boşanma kararı aldıktan sonra sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu cesur pozlar ile, adeta eski eşine de nispet yapmakta.

Geçmiş olduğumuz sene Şeyma Subaşı’yla anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı alan Acun Ilıcalı, Instagram fenomenlerinden Subaşı’yla evli bir durumda olduğu dönemlerde, eşinin giymiş olduğu kıyafetleri çok fazla kıskanmakta olduğunu ifade eden açıklamalar yapmıştı.

Şimdilerde ise her bir hareketi adeta olay olan Şeyma Subaşı, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cüretkar pozlar ile adeta eski eşi Acun Ilıcalı’ya nispet yapmakta.

Acun Ilıcalı ise Şeyma Subaşı’yla evli bir durumda olduğu dönemlerde CNN Türk’te katılmış olduğu bir programda, Buket Aydın’ın yöneltmiş olduğu sorulara çok fazla samimi cevaplar vermişti.

Ilıcalı, o dönemlerde evli bir durumda olduğu Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetleriyle alakalı olarak; ”Kıskanmaktayım tabii ki de. Bazense çok fazla kıskanıyorum, rahatsız ediyorum kendisini böyle durumlarda. Kadınlar bizim bakmış olduğumuz gözle bakmamakta. Giyimle birlikte kuşamda en önemli çizgi ise budur. Kıyafet giyme esnasında siz aslına bakılırsa bizim baktığımız açıdan hiç bir şekilde bakmamaktasınız.” şeklinde bir yorum yapmıştı.