Olay yaratmış olan açıklamaları ile birlikte magazin gündemini çok fazla meşgul etmeyi başaran ünlü modellerden Ashley Graham, yeni bir iç çamaşırı koleksiyonuyla alakalı vermiş olduğu pozlarla sınırları zorlamış oldu.

31 yaşında bulunan büyük beden modellerden Ashley Graham, kadınların vücutları ile barışmasını öğütlemekte olan beden olumlama hareketinin öncüleri arasında yer alıyor. ”Her bir kadın canı istemekteyse onu giymeli” ifadelerine yer veren Graham, Addition Elle koleksiyonuna özel olarak kameralar karşısına geçmiş oldu.

Graham, iç çamaşırı giyiyor olmaktan çok fazla hoşlandığını ifade ederek, ‘Saklayacak herhangi bir şeyim bulunmuyor.’ ifadelerine yer verdi. Ateşli model daha önce, ”New York’un yarısı ile yattım’ şeklindeki itirafıyla çok fazla konuşulmuştu.
Evlenmeden öncesinde yaşamış olduğu ilişkilerde, partneriyle yatağa girdiğinden dolayı sürekli kaybettiğini açıklayan güzel model, eşi Justin Ervin’le bir kilise içerisinde tanışmış olduğunu söyledi.

Şimdilerde ise Justin Ervin’le 9. senesini kutlamakta olan Graham, geçmiş olduğumuz günlerde mutlu evliliğin sırrıyla ilgili soruya, ‘Sürekli olarak ilişkiye girin. O an o şekilde hissetmiyor olsanız bile, yalnızca ilişkiye girin. Cinsel ilişkiye girmemiş olduğumuz zamanlarda, birbirimize ters davrandığımızı fark ettim. Eşimle ben bir problem olduğunda ise ”hadi ilişkiye girelim” dedikten sonra bakıyoruz ki o mükemmel halimize geri dönmüşüz!’ şeklinde açıklama yaparak, bütün dikkatleri üstüne çekmişti.

Ashley, geçmiş ilişkileri içerisinde yaşamış olduğu kötü deneyimlerden dolayı, eşi Justin Ervin’le evlenene kadar ilişkiye girmemiş olduğunu da ifade etti.