Denizli ili içerisinde görevlerinde üstün bir şekilde başarı göstermiş olan 4 tane polis memuruna, ”Üstün Başarı ile Teşekkür Belgesi”nin verildiği açıklandı.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, görevlerinde üstün bir şekilde başarı göstermiş olan 4 tane polis memuru, ”Üstün Başarı ile Teşekkür Belgesi” verilerek ödüllendirdi. Polis memurlarına makamı içerisinde belgelerini takdim etmiş olan İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Mevlüt Demir; ”Polislik aslında, yaşama dokunmaktır. Bu dokunuşlar ile nizamı intizamı tanzim etmektedir. Bu dokunuşlar ile, yaşamdan kopuşları da engelleriz. Bazıları trafik kazası esnasında, bazıları intihar vakası içerisinde ancak hayatın ve de yaşamın her anında uzanmış olan, koşan ve de tutan taraf oluruz. Bu çok şerefli ve asil durumdaki mesleğin mensupları olarak vatandaşın derdiyle dertlenir, onlar huzura erince dinleniriz. Bizim için mükafatların en büyüğü, vatandaşların gece vakti sokak içerisinde huzurla yürümesi, bir tane çocuğun güvenli bir şekilde oyun oynaması, Denizli ilinin huzur kenti olmasıdır. Bu ise bize yeter fakat yaşamda her şeyin bir karşılığı bulunduğu gibi bu özverili durumdaki çalışmalarınızın da bir karşılığı bulunduğuna inanıyor, bu bilinç ile çalışan tüm mesai arkadaşlarımın başarılarının devamını dileyip sizleri de tebrik ediyorum” ifadeleri ile konuştu.

Konuşmasının sonrasında ise İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Demir, polis memurlarına belgeleriyle birlikte hediyelerini hemen takdim etti.