Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisine, turizm lisesinin öğrencilerinden Muhammet Emre B. (16), kendini banyoda yer alan boruya ip kullanarak astı. Yakınlarının tarafından ipten indirilerek hastaneye kaldırılmış olan Muhammet Emre B., hastanede yaşamını kaybetti.

Karahasanlı Mahallesinde yer alan 2019 Sokak içerisinde yer alan abisi ve annesiyle beraber yaşamını sürdüren Akköy Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesinin 10. sınıfta okuyan öğrencilerinden Muhammet Emre B., dün uzun bir zaman boyunca banyodan çıkmadı. Gencin meraklanmış olan abisi ile birlikte annesi, kapıyı açmak için çalıştı, fakat kapıyı açma konusunda başarılı olamadı. Komşuların yardımı ile birlikte banyonun kapısını kırarak içeri girmiş olan abisiyle annesi, Muhammet Emre B.’yi tavanda yer alan boruya iple asılı bir durumda bulundu. İpten indirilmiş olan ve yaşamda olduğu anlaşılmış durumdaki Muhammet Emre B., olayın yaşandığı yere çağırılmış olan ambulansla, Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavi altına alınmış olan Muhammet Emre B., bu sabah saatlerinde yaşamını kaybetti.

Gencin ise, kız arkadaşından ayrılmış olduğundan dolayı intihar ettiği üstünde durulduğu ifade edildi. Polis ekipleri ise, yaşanmış olan bu olayla alakalı olarak bir soruşturma başlattı.