Denizli ili içerisinde tüp taşımacılığı yapmakta olan bir kamyonet ani bir şekilde alev aldı. İtfaiye ekiplerinin çok kısa bir zaman içerisinde müdahale de bulunmuş olduğu bu yangın, alevler kamyonetin arka kısmında yer alan tüplere ulaşmadan önce hızlı bir şekilde söndürüldü.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Asmalıevler Mahallesi içerisinde meydana geldi. İddialara bakılır ise Taner S. yönetiminde bulunan bir tane marketin tüp taşımacılığını yapmakta bulunan kamyoneti, elektrik sisteminin kısa devre yapmasınan dolayı ani bir şekilde alev aldı.

Kamyonet içerisinden dumanlar çıkmakta olduğunun farkına varan şoför ise, aracı sağa çekip arabadan inerek durumla alakalı olarak hemen itfaiye ekiplerini arayıp bir ihbarda bulundu.. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında kamyonetin yer aldığı alana hızlı bir şekilde intikal eden Denizli Büyükşehir Belediyesinin İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı bulunan ekipler, yangına çok hızlı bir şekilde müdahale etmeye başladı.

İtfaiye ekipleri, kamyonetin ön bölümünde başlamış olan yangını arka kısmında yer alan tüplere ulaşmadan söndürmeyi başarıp olası bir facianın da önüne geçmiş oldu. Polis ekipleri ise yaşanan bu olayla alakalı olarak bir inceleme başlatmış durumda..