Ülkemiz içerisinde git gide büyüme gösteren bir kitleye hitap etmeye başlayan Hip-Hop ve Rap akımına, sosyal medya fenomenlerinden biri olan Ata Benli de katılmış durumda. ”Olmaz Biladerim” ismine sahip yeni teklisi daha şimdiden bütün listelerle birlikte dijital müzik platformları üzerinde zirveye yerleşmiş durumda.

Daha önceki dönemlerde ”Baktın Ardına” ile birlikte ”Havalar Bayram” ve de ”Bak Geldi Derler” benzerindeki pop ağırlıklı şarkılarıyla isminden çok fazla söz ettiren Benli, yeni jenerasyona ayak uydurarak Türkçe Rap müzik akımına ”Olmaz Biladerim” ismine sahip parçası ile bir giriş gerçekleştirdi. Kendisine ait deyimiyle; pop dünyasından rap dünyasına geçiş yapanları ve kendi yaşamış olduklarını anlattığı single çalışması hem yeni dinleyicilerden hemde sosyal medya üzerinde kendisini takip eden kişiler tarafından çok fazla beğenildi.

Sözleri ile birlikte beste ve düzenlemesi de kendisine ait ”Olmaz Biladerim” isimli şarkı bütün dijital müzik platformları ile birlikte Ata Benli’nin resmi durumdaki YouTube kanalı üzerinde yayında. Çıkmış olduğu ilk günlerde hemen iTunes Türkiye listeleri içerisinde 1 numaraya yerleşmiş durumdaki şarkı; YouTube üzerinde de hızlı bir şekilde yükselmeyi sürdürüyor. Bu yeni çıkan şarkı iTunes ile birlikte Apple Music ve Spotify haricinde Türkiye’de en fazla tercih edilerek kullanılan müzik uygulamalarından Muud ve Fizy üzerinde de yayına başlamış durumda.