Survivor Türkiye – Yunanistan isimli formatının yayından kaldırılacak olduğu iddia edildi. 2019 senesindeki Survivor beklenmekte olduğu patlamayı yapamadığından olayı programın, ülke formatının yerine ünlüler ve gönüllüler şeklinde devam edecek olduğu iddia edildi

Survivor programının Türkiye – Yunanistan formatı final yapıp televizyon macerasını sonlandırmış olacak. 1 Mart tarihi içerisindeyse Survivor 2019 programı yeniden başlamış olacak. TV8 kanalının en fazla gelir elde ettirmekte bulunan işi olarak öne çıkan Survivor isimli program beklenilenin daha altında bir reyting sonuçları elde etmiş oldu. Hem Yunanistan içerisinde hem ise Türkiye’de aynı esnada yayınlanıp bir taş ile 2 kuş vurmayı isteyen Acun Ilıcalı’nın bu yeni fikri hiç bir şekilde tutmadı. Survivor Türkiye – Yunanistan formatının ise yayın yaşamına veda edecek olduğu iddia edildi.

İddialara bakılır ise Acun Ilıcalı, bu süreç içerisinde tam tamına 15 gün içinde yeni bir Ünlüler takımı kurabilir ise Survivor isimli programının formatı Ünlüler- Gönüllüler olarak karşımıza çıkacak. Bu şekilde ise Survivor isimli programın formatı şu anda yer alan yarışmacılar Ünlüler, öteki yarışmacılar da Gönüllüler şeklinde devam ediyor olacak. İlerleyen günlerde bu program ve formatla ilgili iddiaların doğruluk payı olup olmadığını görebilmeyi büyük bir merak içerisinde bekliyoruz.