Aralarında tam 26 yaş farkı bulunduğundan dolayı çok fazla eleştirilmiş olan Ata Demirer ile birlikte sevgilisi Aslı Turanlı’dan ayrılık haberi geldi. İkili ayrılığın ardından sosyal medya hesapları üzerinden birbiriyle çekilen fotoğrafları silip takiptende çıkmış oldu.

46 yaşında bulunan başarılı komedyenlerden Ata Demirer, 1 aydan beri 26 yaş küçük durumdaki oyunculardan Aslı Turanlı’yla aşk yaşamaktaydı. Aralarında yer alan yaş farkından ötürü eleştiri yağmuruna tutulan ikilinin ayrılmış oldukları ileri sürüldü.

İlişkilerini sosyal medya hesapları üzerinden ilan etmiş olan ikiliden dün ise çok kötü bir haber geldi. Ata Demirer ile birlikte Aslı Turanlı Instagram üzerinde birbirlerini takip etmekten çıkarttı. İkili ayrıca sadece bunu yapmakla da kalmayarak beraber çekilmiş oldukları fotoğrafları da hemen sildi.

İkili geçtiğimiz günlerde aralarında yer alan yaş farkını çekmiş oldukları eğlenceli bir videoyla birlikte tiye almışlardı. Videoyu ise Aslı Turanlı Instagram hesabı üzerinden ”Yıllar nasıl da geçiyor?” şeklindeki bir not ekleyerek paylaşmıştı.

Ata Demirer’le bulunan ilişkisiyle ilgili konuşma gerçekleştirmiş olan Aslıhan Turanlı ise; ”Bir zamandır birbirimizi tanımaktayız. Fazlasıyla ortak bir noktamız bulunuyor. Tiyatro ile birlikte müziği en çok ise gülmeyi sevmekteyiz. Ata beni dinlemekte olan anlayabilen, bana öncelik veren birisi. Dejenerasyondan çok daha uzak. Bana eski usulde bir çıkma teklifi etti. Güzel durumdaki bir birlikteliğe başlamış olduk. Fazlasıyla mutluyuz.” ifadelerine yer vermişti.