Dünya çapında ünlü durumdaki şarkıcılardan Justin Timberlake, arabada uyuyakalmış durumdaki eşini videoya çekerek Instagram hesabı üzerinden açık bir şekilde ifşa etti. Timberlake, takipçileriyle paylaşmış olduğu bu video ile birlikte Instagram üzerinde çok komik anlar yaşatmış oldu.

Ünlü durumdaki şarkıcılardan Justin Timberlake, geçmiş olduğumuz gün doğum gününden dolayı çıkmış oldukları kutlamadan sonra uyuyakalmış durumdaki karısını sosyal medya üzerinde açık bir şekilde ifşa etti. Eve dönüş yolu esnasında arabada uyumakta olan karısını videoya çekmiş olan ve Instagram hesabı üzerinde açık bir şekilde paylaşmış olan ünlü yıldız, 2,8 milyon tane beğeni almış oldu.

Milyonlarca sayıdaki beğeni ile birlikte binlerce sayıda yorum almış olan bu video üzerinde Timberlake, ilk önce sessiz bir biçimde kendi doğum gününü kutlamakta. Daha sonrasında ise sesini yükseltmiş olan şarkıcının sesini duymuş durumdaki karısı Jessica Biel, uyanıp hemen gülüyor. ”Ben bu büyük günle ilgili olarak hazırlanıyorum. Yalnızca hazırlanıyorum.” şeklinde bir yanıt vermekte. Justin Timberlake ise, Jessica Biel’i uyurken yakalamış olduğu bu videoyu da ”Yarın benim doğum günümle ilgili olarak çalışacağız ve karımda bütün gece boyunca dışarıda olacak” şeklindeki bir not ile birlikte paylaştı.