Ünlü oyunculardan biri olan Burak Özçivit, 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde Özbekistan’da yer alan hayranları ile buluştu. Eşi Fahriye Evcen’le beraber 14 Şubat’ı kutlamanın yerine bir açılış amacıyla Özbekistan’a gitmiş olan Özçivit, burada hem kadın hayranlarının gönlünü fethetmeyi başardı hem ise 2 milyon Türk Lirası tutarında bir para kazanmış oldu.

Özbekistan içerisinde kadınların adeta ilgi odağı durumuna gelmiş olan Özçivit, fotoğraf çektirmeyi isteyen hayranlarını da hiç bir şekilde kırmadı. Açılış esnasında ve sonrasında kendine gösterilmiş olan ilgiden çok fazla memnun kalmış olan Özçivit, sosyal medya üzerinde de en fazla konuşulmaya başlanan isimlerin arasında yer almış oldu.

Kadınların resim çektirmek amacıyla yarışmakta olduğu bu açılış esnasında Özçivit, erkek olan hayranlarının ilgisinden de hiç bir şekilde kaçamadı. Her bir tanesiyle fotoğraf çektirmiş olan Özçivit, kazanmış olduğu 2 milyon Türk Lirası tutarından sonra Türkiye’ye eşinin yanına geriye döndü.

Diğer taraftan, açılış amacıyla Özbekistan’da yer alan eşini evinde beklemekte olan 7 aylık hamile durumdaki Fahriye Evcen’inse bu görüntülere çok fazla tepki göstermiş olduğu iddia edildi. Kadınların adeta ilgi odağı durumuna dönüşmüş olan Burak Özçivit, geçmiş olduğumuz ocak ayı içerisinde, 80 tane zengin kadınla yemek yemiş ve bahsi geçen bu etkinlik fazlasıyla çok konuşulmuştu.