Gökçe Kırgız, Kanal D ekranları üzerinde yayına devam eden ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programa konuk olarak katıldı. Reynmen’in yapmış olduğu ”Derdim Olsun” isimli şarkının rekor kırmış olmasıyla alakalı konuşma gerçekleştiren Kırgız, ”Şarkının izlenme sayısı için hiç bir şekilde inanmıyorum” ifadelerine yer verdi.

Ebru Gündeş’e benzetilmekte olan sesiyle dikkatleri çekmeyi başaran şarkıcılardan Gökçe Kırgız bugün katılmış olduğu canlı yayın esnasında çok çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi. YouTube üzerinde adeta izlenme rekoru kırmış olan şarkılarla alakalı da konuşma gerçekleştiren Gökçe Kırgız açıklamasında; ”Reynmen’in paylaştığı şarkısının izlenme sayılarına inanmamaktayım. 5 gün içerisinde 50 milyon tane izlenme oranı asla olmaz. Bunlar ajansla alakalı olan şeyler. Şarkı aslında güzel kesinlikle seveni vardır. Ancak hiç kimse bana 5 gün içerisinde 50 milyona ulaştı ben starım şeklinde laflar geçin artık bunları. İstesem bunları ben de hemen yaptırabilirim. Ben bu sosyal medya fenomenlerine hiç inanmamaktayım. Şarkısı güzel ancak o şarkının hakkı 5 gün içerisinde 50 milyon izlenme değil. İşi bilmekte olan biri olarak ben hiç bir şekilde yemiyorum. Ben hatalı bir durumdaysam özür dileyeceğim.” ifadelerine yer verdi.

Gökçe Kırgız’ın katılmış olduğu programı izlemekte olan Reynmen’da hakkında yer alan iddialara video çekip bir cevap verdi. Reynmen, Kırgız’ın konuşmuş olduğu anları paylaşıp ”İnandık inandık” ifadelerine yer verdi.