Star TV kanalının yeni dizilerinden biri olan ‘Kardeş Çocukları’ isimli dizi dün yayınlanmış olan 4. bölümü ile reytinglerde tekrar zirveye oturmuş oldu. Yeni bölüm içerisindeki çekim hatası da dikkatli durumdaki izleyicinin gözünden hiç bir şekilde kaçmadı.

Star TV kanalının yeni dizilerinden biri olan Kardeş Çocukları, dün akşam üstü ekrana gelmiş olan yeni bölümü ile beraber reytingleri zorlamayı sürdürdü. Mehmet Aslantuğ ile birlikte Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç gibi çok güçlü isimleri bir araya getirmiş olan dizi dün paylaşılan yeni bölümüyle beraber reytinglerde adeta zirveye oturmayı başardı.

Kısa zaman içerisinde fazlasıyla geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Kardeş Çocukları’nda dün akşam ekranlara gelen yeni bölüm içerisindeki çekim hatası da diziyi izleyenlerin gözünden hiç bir şekilde kaçmadı. Umay’la kavga etmiş olan Reşat kalp krizi geçirmekte. Ani bir şekilde yere yığılmış olan Reşat’ın imdadına da aynı evde yaşamamakta olduğu kız kardeşi Lebriz yetişmekte. Herşey bu kısma kadar tamamen normal bir şekilde gelmiş olabilir ancak Lebriz aynı evde yaşamıyor olmasına karşın kendi evi gibi abisinin evine anahtar kullanarak girerek hastaneye yetiştirmiş olması aslında bir kurgu ve çekim hatası şeklinde görüldü.