Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabı üzerinden Sağlık Bakanlığına çok ilginç bir çağrı gerçekleştirdi.

Yapmış olduğu her paylaşımıyla birlikte söylemi adeta olay olan ünlü şarkıcılardan Yıldız Tilbe, şimdi ise Sağlık Bakanlığına yapmış olduğu çağrı ile birlikte gündeme geldi.

Renkli durumdaki kişiliğinin yanı sıra sosyal medya hesabı üstünden yapmış olduğu çok ilginç paylaşımlarından dolayı da sürekli haber olmayı başarmış olan Yıldız Tilbe uzun bir zamandan dolayı yaşamakta olduğu hastalık sebebiyle geçmiş olduğumuz haftalarda çıkması gereken bir konsere çıkmama konusunda bir karar almış fakat sonrasında kendini evinden almış olan organizasyon yetkilileri tarafındanda konserin gerçekleşeceği alana getirilmişti. Tilbe ise geçmiş olduğumuz akşam paylaştığı bir tweetle ile birlikte bir defa daha hastalık konusunu açık bir şekilde gündeme getirmiş oldu. Domuz gribi ile alakalı olarak bir bir paylaşımda bulunmuş olan Tilbe, domuz yememekte olduğumuz halde niçin domuz gribi olduğumuzu sorguladığı esnada Sağlık Bakanlığından ise ücretsiz bir şekilde ilaç dağıtmaları konusunda bir ricada bulundu.

Yıldız Tilbe, Twitter hesabı üzerinden; ”Domuz yememekteyiz niçin domuz gribi olmaktayız,,bu virüsten kurtulabilmek sağlıklı olmak istemekteyiz, millet olarak, çok hastayız, ne olacağız bu şekilde, bize de yazık değil mi? hastalıktan tamamen yorgun” şeklindeki paylaşım ile birlikte bakanlığa bir çağrıda bulunmuş oldu.