Kış turizmindeki en önemli merkezlerden bir tanesi olan Uludağ içerisinde sahneye çıkan Berkay hayranlarına unutması zor bir gece yaşatmış oldu. Berkay burada, Reynmen’in ilk şarkısı olarak çıkarttığı ”Derdim Olsun” la alakalı olarak ”Youtube üzerinde şarkıyı paylaşan kanalın ve firmanın yalnızca kendi görebilmekte olduğu bir analitik raporu mevcut. Varsa o şekilde bir delikanlı çıksın ve açıklasın ona göre konuşma yapalım.” ifadelerine yer verdi.

Konserden önce basın mensuplarıyla bir araya gelmiş olan Berkay Şahin, gençlerle bir arada olabilmekten ötürü fazlasıyla mutlu olduğunu ve de kendini bu durumun ekstra bir şekilde motive etmekte olduğunu açıkladı. Berkay Şahin, Youtube üzerinde izlenme rekorları kırmış olan şarkıların hiç bir şekilde doğru olmadığını ifade eden Reynmen’e şu sözler ile birlikte gönderme yapmış oldu; ”Reynmen’i yapmış olduğu çok güzel işlerden ötürü tebrik etmekteyim. Kendisini çok fazla da seviyorum ancak 10 gün gibi çok kısa zamanda yaklaşık olarak seksen milyon tane gibi bir rakama ulaşmış bir durumda olmasını da hiç bir şekilde inandırıcı bulmamaktayım.

300, 500 milyon defa izlenmiş durumdaki şarkıların ilk bir haftasına ait analitik raporlarını bana açıklasınlar. Youtube üzerinde şarkıyı paylaşan kanalın ve firmanın yalnızca kendi görebilmekte olduğu bir analitik raporu mevcut. Var ise o şekilde bir delikanlı çıksın ve açıklasın ona görede konuşma yapalım.”

Berkay Şahin’in yapmış olduğu açıklamalarına Instagram hesabı üzerinden yanıt vermiş olan Reynmen ise; ”17 milyon tane tekil kişi ortalama olarak 5 kez dinlemiş. Lütfen artık boşu kesin” ifadelerine yer verdi.