Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, boşanma aşamasında bulunduğu eşi ile tartıştıktan hemen sonra otele gitmiş olan D. K. (32) isimli bir kadın, 7 kattan oluşan binanın son katında yer alan odasının camından kendini boşluğa bıraktı. Polis ekiplerinin son anda yakalayıp ölümün kıyısından almış olduğu D. K., hemen hastaneye kaldırıldı.

Olay ise, bugün saatler 13:00 civarında, Fatih Mahallesi’nde yer alan bir otelde gerçekleşti. Bozkurt ilçesi içerisinde boşanma aşamasında oldukları eşiyle tartıştıktan hemen sonra Pamukkale ilçesine gelmiş bulunan D. K., 7 kattan oluşan otelde bir oda tuttu. Son katta yer alan odasına çıkmış olan D. K., pencereyi açtı ve kendisini aşağıya sarkıttı. D. K.’yi görmüş olanlar, hemen polis ekiplerini aradı. Olayın yaşandığı yere itfaiye ile birlikte polis ve de sağlık ekipleri yönlendirildi. İtfaiye ekipleri ise otelin bahçe kısmına hava yastığı açmış bir durumdayken, polis ekipleri de odaya gidip psikologla birlikte pencereden kendini sarkıtmış olan D. K.’yi intihar etmekten vazgeçirmeye çalıştı.

Psikolog ile birlikte polis ekipleri D. K.’yi yaklaşık olarak 1 saat süresince ikna etmek için çalıştı. Fakat bütün çabalara karşın ikna edilemeyen D. K., aniden kendini boşluğa bıraktı. Hızlı bir şekilde hamle yapmış olan 2 tane polis memuru D. K.’yi son anda kolundan yakaladı. Herkesin yüreğini ağzına getiren bu olayda, polis ekipleri, D.K.’yi yeniden odaya çekmeyi başardı.
Ölümün kıyısından alınmış olan D. K., sağlık ekiplerinin tarafından sakinleştirici bir iğne yapıldıktan hemen sonra ambulans ile Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri ise, bu olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.