Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, park durumunda bulunan hafif ticari bir araca çarpan otomobilin şoförü, aracından indikten sonra etrafı kontrol ettiği ve hızlı bir şekilde olayın gerçekleştiği yerden uzaklaştı. O anlar ise, bir tane işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kaza ise, geçmiş olduğumuz pazar gününde saatler 02:00 civarında Fatih Mahallesinde yer alan 1948 Sokak içerisinde gerçekleşti. Plakası ile birlikte şoförü tespit edilememiş olan bir tane otomobil, Gökhan Öz’e ait olan park durumundaki 20 AL 084 plakasına sahip hafif ticari araca çarptı. Kazanın hemen sonrasında yoldan geçen vatandaşları gören şoför, bir süre boyunca otomobilinin içinde bekledi. Çevrede yer alanların oradan uzaklaştığını fark etmiş olan şoför, daha sonrasında ise araçtan inere etrafı kontrol etti. Hemen sonrasında ise otomobiline bindi ve kazanın gerçekleşmiş olduğu yerden hızlı bir şekilde uzaklaştı.

O anlar ise, bir tane iş yerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt altına alındı. Sabah olduğunda aracının arka bölümünde bir hasar bulunduğunu fark etmiş olan Öz, bu durumla alakalı olarak polis ekiplerine bir ihbarda bulundu. Çevrede yer alan güvenlik kameralarını inceleme altına alan polis ekipleri, kaçmış olan sürücüyü yakalayabilmek amacıyla da bir çalışma başlatmış oldu.