Sevilmekte olan şov programlarından Güldür Güldür’ün oyunularından Özgün Aydın, binmiş olduğu takside taksinin şoförünü darp etmiş olduğu ileri sürüldü. Olaydan sonra ünlü oyuncu ile birlikte taksi şoförü de gözaltına alınırken oyunculardan Özgün Aydın’ın, karakol içerisinde taksi şoförüne ”Sen yandın” şeklinde bir cümle kullanması da kameralara yansımış oldu. Olay esnasında meslektaşının yardımına gelmiş olan bir başka taksici de Aydın’ın arkadaşları tarafından bıçak ile yaralanmış olduğu ileri sürüldü.

Olay ise dün gece saatlerinde Kadıköy ilçesinde meydana gelmiş oldu. İddialara bakılırsa arkadaşlarıyla beraber taksiye binmiş olan ünlü oyunculardan Özgün Aydın, karşıya gidecek olduğunu söyledi. Kısa bir zaman gittikten sonra ise aracı durdurup araçtan inmiş olan Özgün Aydın, yeniden taksiye doğru yönelmiş oldu. Aracının kapı lastiğinin düşmüş olduğunu gören şoför lastiği yerine takmakta olduğu sırada oyunculardan Özgün Aydın’la çok kısa bir zaman sözlü tartışma yaşamış oldu. O sırada ise oyunculardan Özgün Aydın, aracın kapısını üstüne kapattığı sırada taksi şoförü olan Yakup Koca’nın koluna çarptı. Aracından inmiş olan taksi şoförü Yakup Koca, oyunculardan Özgün Aydın’ın yanına gitmeyi istedi. Bu esnada Aydın ile birlikte arabada yer alan arkadaşları ise şoförün elinden telefonunu alıp onu darp etti.

Yaşanmış olan olaydan sonra taksi şoförü Yakup Koca öteki telefonu ile arkadaşından yardım talep etti. Kısa zaman içerisinde olayın yaşanmış olduğu yere gelen arkadaşı İlker İlter ise, oyuncunun yanına gitmiş olduğu sırada sözlü bir tehdide maruz kalmış oldu. Araç içerisindeki öteki arkadaşlarının tarafından da İlker İlter’e rast gele bir şekilde bıçak sallamış olan ünlü durumdaki oyuncunun arkadaşları ise olayın gerçekleştiği yerde tehditler savurmayı sürdürdü. Çevrede yer alan vatandaşlarında araya girmeye çalışmalarında başarılı olamadıkları için durumla ilgili olarak polis ekiplerine bir ihbarda bulunuldu. İhbar üstüne olayın yaşanmış olduğu yere gelen polisler tarafından güçlükle yatıştırılmış olan taraflar karakola götürüldüler.