Şarkıcılardan Ceylan’ın, Erhan Bozkurt ile yapmış olduğu evliliğinden dünyaya gözlerini açan kızı Melodi, Instagram üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflar ile birlikte adeta gündeme oturmayı başarmış bir durumda.

Şarkıcılardan Ceylan’ın Erhan Bozkurt’la yapmış olduğu evliliğinden Melodi isminde bir tane kızı dünyaya gelmişti. Melodi ise şimdilerde 27 yaşına geldi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisadi ile İdari Bilimler Fakültesi’ni çok iyi bir dereceyle bitirmeyi başardı. Şimdi ise yaşamına Kanada’da devam ediyor.

Ceylan, 35. sanat senesi içerisinde sözü ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait durumda bulunan ”Severim Ama Güvenemem ki” ismine sahip single çalışmasıyla alakalı olarak kızı Melodi ile beraber stüdyoya girdi.

Ceylan açıklaması içerisinde; ”Kızım ile aramda tam 16 yaş bir fark var. Fazlasıyla genç bir yaşta anne oldum. Sanat yaşamımın bu özel senesi içerisinde kızımla beraber çok güzel bir anıya imza atmayı istedim” ifadeleri ile konuştu.
Melodi ise, Instagram üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflar ile birlikte resmen büyülemeye devam ediyor.

26 Haziran 1974 tarihi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açan Ceylan’ın ailesi aslen Tunceli ili kökenlidir. Tam ismi Ceylan Avcı olan ve herkes tarafından çok sevilen türkücü, babasının işinden dolayı küçük yaşlardayken müzik dünyasının içerisinde yer almaya başlamıştı. Daha 10 yaşında olduğu 1984 senesi içerisinde şarkıcılık yapmaya başlamış olan Ceylan, o dönemlerde seslendirdiği eserler sayesinde çok geniş kitleler tarafındanda tanınmış oldu.