Ünlü şarkıcılardan biri olan Ferhat Göçer ve sürekli olarak hayvan hakları aktivisti şeklinde tanımakta olduğumuz Ömür Gedik, 11 sene süren ilişkilerine son noktayı koydu. Ayrılıktan sonra özel bir açıklama gerçekleştirmiş olan Ömür Gedik ise; ”Çözememiş olduğumuz sorular var” ifadelerine yer verdi.

Ferhat Göçer ile beraber yaşamakta olduğu evden ayrılıp kendi evine taşınmış olan Ömür Gedik, ayrılıkla alakalı olarak Kanal D üzerinde yayınlanmakta olan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programına şu açıklamaları gerçekleştirdi; !!Çok fazla konuşmayı da istemiyorum bu konuyla alakalı olarak. Özel yaşamımla alakalı konuşma yapmayı da seven birisi değilim. Evden ayrılmış olduğum doğru. 11 sene devam eden bir ilişki mevcut, çok fazla konuşmayı da istemiyorum. Kafamı dinleme süreci içerisindeyim, herhangi bir şekilde aldatılma da yok. Kendi aramızda çözememiş olduğumuz problemler var. Umarım bu herkes için fazlasıyla iyi bir süreç olur.” şeklinde bir çıklama yaptı. Muhabir tarafından sorulmuş olan ”Özlemedin mi?” şeklindeki sorusuna yanıt vermeyi de istememekte olan Gedik, teşekkür etmek ile yetindi.

Uzun bir zamandan beri beraber olan çiftin gelecek yaz içerisinde nikah masasına oturacak olduğu konuşulurken ortaya çıkan bu ayrılık haberi ise bütün sevenlerini çok fazla üzdü.