Dünyanın genelinde üne kavuşmuş durumdaki sosyete kasaplarından biri olan Nusret Gökçe, süt sağarak içmiş olduğu videosunu takipçilerinin beğenilerine sundu.

Instagram hesabı üzerinde nerdeyse 20 milyon kişi tarafından takip edilmekte olan sosyete kasabı olarak tanınan Nusret Gökçe, paylaşmış olduğu son videosu ile birlikte takipçilerinden bazılarının midesini bulandırmış oldu. Gökçe paylaşmış olduğu videosu içerisinde, tuvaletini yapmata olan inekten süt sağarak içti. Gökçe’nin yapmış olduğu paylaşımına yorum yazan bir tane takipçisi, ”Bu nasıl bir videodur midem bulandı.” şeklinde yorum yaptı. Farklı bir tane takipçisi de; ”Süt sağmadan öncesinde bari bir bekleseydin de inek tuvaletini yapsaydı.” şeklinde yorum yazdı.

1983 senesi içerisinde Erzurum ilinde dünyaya gelmiş olan Nusret Gökçe, maden işçisi olarak çalışan bir tane babanın 5 evladından bir tanesidir. Daha 2 yaşındayken ailesi ile beraber Erzurum ilinden Darıca’ya göç etmiş durumdaki Nusret, maddi nedenlerden ötürü Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu da 6. sınıftayken bırakmak mecburiyetinde kalmıştır. Meslek yaşamına Bostancı’da yer alan kasaplar çarşısı içerisinde başlamış olan Nusret, çok uzun bir zaman boyunca kasap çıraklığı yapmıştır. Çok büyük bir kasap dükkanı içerisinde 10 tane ustayla aynı anda çalışmış olan Nusret, günde 18 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmıştır.