Doktorlar dizisi içerisinde rol almış olan Bekir Aksoy, Kanal D ekranlarında yayına devam eden 2. Sayfa isimli programa konuk oldu. Aksoy, merak edilmekte olanları canlı yayın esnasında anlattı.

Açıklamasında; ”Bir gün setteyken birisinin kolu kırıldı. Üstümde de önlük bulunuyordu. Beni gören herkes ”Bekir ne yapalım” şeklinde konuşmaya başladılar. ”Ben ise nereden bileyim, ben doktor muyum?’ şeklinde cevap verdim. Bizim mesleğimiz aslında bu şekilde taksi şoförünü canlandırdığımızda taksici olduğumuzu zannediyorlar. Rahmetli de bir kötü adamı canlandırdığı için onu da ”kötü birisi’ zannetmeye başlamışlardı.. Yasemin ile birlikte İzzet o dizinin sayesinde tanışmış oldular. Dizi onların sahini olduğu hastanede çekilmekteydi… En başından bu yana ilişkilerine sürekli evlilik gözüyle baktılar. Çokta güzel bir şekilde oldu. Ekip olarakta fazlasıyla eğlenmekteydik. Yasemin hep benim yüzümden gülme krizine girmekteydi, çekim yapamamaktaydı. ”Sen git” şeklinde konuşuyordu bana.. Erol Günaydın ise adeta efsane bir adam. Kameranın önünde geçmiş olan zaman daha az, asıl önemli olan kulis. O fazlasıyla büyük bir oyuncudur.

Ayrılmasıyla ilgili olarakta; ” Derya aslında elinden gelen herşeyi yaptı. Bir şeyler yaşanmakta ve sonrasında bitmekte. Belki de Emir çok erken bir zamanda dünyaya geldi. Bir kopukluk meydana gelmeye başladı. Ne onun bir suçu, ne ise benim bir suçum. Çok iyi bir aile reisi olabilmek amacıyla çalıştım ancak bir şey olmamakta. Belki Türkiye içerisinde olmamakta belki de bunu biz başaramadık. Zaten artık evlilikler de çok uzun bir zaman sürmemekte.