Uzun bir zamandan beri kilolarından şikayetçi olmakta bulunan ünlü sanatçılardan Safiye Soyman, ameliyat olmaktan korktuğundan dolayı mide detoksu yaptı ve 20 gün içerisinde 4 kilo vermeyi başardı.

Usta sanatçılardan biri olan Safiye Soyman mide detoksu yapıp 20 gün içerisinde tam 4 kilo vermiş oldu. 2. Sayfa isimli programa bir açıklama yapmış olan Soyman, hedefinin ise 55 kilo olduğunu açık bir şekilde ifade etti.

Kanal D ekranları üzerinde yayına devam eden ”Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa” isimli programına konuşma gerçekleştiren Safiye Soyman, kilo verme ile ilgili sürecini şu şekilde ifade etti; ”Ameliyat olmaktan çok fazla korktum. Bunu yapmanın yerine midemin iştah merkezinin olduğu yere yüzüme yapılmış olduğu gibi bir botoks uygulandı. Bu ise mide botoksu… Yeme ile ilgili isteğim kesildi. Yiyorsun ancak yediklerinin 4’te birlik kadar kısmını. 67 kilo idim ve 63 kiloya kadar düştüm.
Ortalama olarak 20 gün içerisinde 4 kilo vermiş oldum. Hedefim ise 55 kilo olabilmek. Hemen sonra ise karın germe estetiği yaptırmış olacağım.”

Safiye Soyman ayrıca kendini bu operasyon için en yakın dostlarından biri olan Seda Sayan’ın yönlendirmiş olduğunu ifade etti.