Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, katılmış olduğu özel bir parti içerisinde babasının sağlık durumu ile alakalı çok önemli açıklamalar yaparak; ”Bilinci artık yerinde ve konuşabiliyor, iyiye gidiyor.” şeklindeki ifadelerine yer verdi kullandı.

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil 110 günden beri yoğun bakım içerisinde yaşam mücadelesi vermeye devam ediyor. Mehmet Ali Erbil geçmiş olduğumuz sene ekim ayı içerisinde evinin banyosunda düşüp kaburga kemiklerini kırmış olmasının sonrasında hemen tedavi altına alınmıştı. Ünlü durumdaki şovmenin iyi olduğunu ise ailesi sosyal medya hesabı üzerinden resmi bir şekilde duyurmuştu. Yasmin Erbil ise babası olan Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumuyla alakalı olarak basın mensupları tarafından sorulmuş olan soruları cevapladı. Yasmin Erbil konuşması içerisinde; ”Ben bu konu ile alakalı konuşmayı istemiyorum. Nazara fazlası ile inanıyorum. İyi diyorum ve hemen bir şeyler oluyor falan o sebepten dolayı da konuşmaktan fazlasıyla korkuyorum. Bilinci şu anda yerinde ve konuşuyor, iyiye doğru gidiyor” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz haftalarda kaçış sendromu hastalığınında nüksettiği bilgisi verilen Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunun kötü olduğu konusunda bilgiler paylaşılmıştı. Ancak durumunun şu anda iyiye gitmesi tüm sevenlerini mutlu ediyor..