İstanbul 11. Aile Mahkemesi içerisinde bugün görülmüş olan davaya tarafların avukatları katılım gerçekleştirdi. Mahkeme ise Caner Erkin’in açmış olduğu davayı kabul etmeyerek velayetin Asena Atalay’da kalması için karar verdi.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün futbolcularından Caner Erkin oğlu olan Çınar’ın (7) velayetini alabilmek amacıyla eski eşi Asena Atalay’a 2017 senesinde açmış olduğu dava esnasında ”sosyal inceleme raporu” hazırlanarak mahkemeye sunuldu. Rapor içerisinde, baba ve oğulun daha sık bir şekilde görüşmesi amacıyla tekrardan bir düzenlenmenin yapılması gerekli olduğu belirtildi. Caner Erkin ile birlikte şu andaki eşi Şükran Ovalı ile birlikte eski eşi Asena Atalay ve de oğulları Çınar tekrardan dinlendi.

Çınar ise, babasının yeni evlendiği eşi Şükran Ovalı’yla çok iyi ilişkilerinin bulunduğunu, beraber çok güzel ve keyifli zamanlar geçirmiş olduklarını söyledi. Çınar babası ile daha sık bir şekilde görüşmek ve evinde daha fazla kalmayı istediğini söyledi. Caner Erkin ise oğlu ile görüşme hususunda sorun yaşamakta olduğunu, Asena Atalay’ın ise bir bahane üreterek buna engel olmakta bulunduğu ifade etti. Çınar’ın ihtiyaçlarını fazlası ile karşılamakta olduğunu da ifade eden ünlü durumdaki topçu, eski eşinin ise sürekli olarak bisküvi ve su benzerindeki ufak harcamaları dahi fatura etmekte olduğunu, bunların ödemesini yaptığını söyledi.

Velayet davasının hemen sonrasında Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programa açıklama gerçekleştiren Asena Atalay açıklamasında; ”Bugün günlerden 14 Şubat ve Sevgililer Günü. Bense gerçek sevgilime kavuştum” ifadelerine yer verdi.