Önceki akşam 61. gerçekleştirilen Grammy müzik ödülleri esnasında, Jennifer Lopez ile birlikte Lady Gaga yapmış oldukları sahne şovlarından dolayı, geceye adeta damgasını vurdu.

Enerjik durumdaki tavırları ve cesur dansları ile birlikte, izleyen herkesi kendisine hayran bırakmış olan Lopez, ödül gecesi esnasında giymek amacıyla çok özel bir kostüm seçmiş oldu. Dünya’nın tamamında çok geniş bir hayran kitlesi yer alan güzel durumdaki yıldız, sahneye Türk modacılardan biri olan Nedret Taciroğlu’nun tasarlamış olduğu özel bir kostümle çıkmış oldu.

Lopez’in, içerisindeyken sevenlerini büyülemeyi başardığı kostümün, Nedret Taciroğlu’nun 1980 senesi içerisinde kurmuş olduğu NEDO markasına ait 2019 ilkbahar ve yaz koleksiyonuna ait bir durumda olduğu ortaya çıkmış oldu. Taciroğlu’nun, pudra rengine sahip bir dantel üstüne otriş ile birlikte kristal taş detaylarını işlemiş olduğu bu özel kostüm, 3 hafta içerisinde tasarlanmış oldu.

Türk tasarımcılardan biri olan Necdet Taciroğlu’nun kızı ise tıp kendisi gibi bir tasarımcı. Babası ile birlikte çalışmakta olan Yasemin Taciroğlu ise; ‘Jennifer Lopez bu elbiseyi katalog üzerinden görerek beğenmiş. Bizi tercih etmiş olduğunu ise ödül törenini izlediğimiz esnada gördük, fazlasıyla sevindik.’ şeklindeki sözlerini kullanarak memnuniyetini dile getirmiş oldu.
Yasemin Taciroğlu ayrıca açıklamalarına da şöyle devam etmiş oldu; ”Kostüm tam 36 beden. Enfes bir şekilde taşımış. 2 hafta öncesinde de Lady Gaga, Las Vegas’ta gerçekleşmiş olan ”Jazz ve Piano” isimli konseri esnasında bize ait olan bir tane elbiseyi giymişti. Şu anda bu 2 tane kıyafette adeta bir sipariş rekoru kırmakta.

Pek çok modacı ise, Jennifer Lopez’in son stilini ” çok fazla dikkat çekici” şeklinde yorumladı.