Denizli ili içerisinde kuaförlük yapan Gurbet Badat, annesinin tarafından kendi yatağında ölü olarak bulundu.

Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, annesinin tarafından yatağında ölü bir şekilde bulunmuş olan kuaförlük yapan Gurbet Badat (22), gözyaşlarının arasında toprağa verildi. Badat’ın net ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu’ndan yapılacak ileri otopsi raporunun beklenmekte olduğu ifade edildi.

Atalar Mahallesi’nde yer alan 1334 Sokak içerisindeki evinde annesi ile beraber yaşamını sürdüren kuaförlerden Gurbet Badat, dün yatağı üzerinde annesinin tarafından hareketsiz bir durumda bulundu. Annesinin bu durumla ilgili ihbarda bulunması üstüne gelmiş olan 112 Acil Servis ekipleri, Badat’ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Astım hastası olduğu açıklanan Gurbet Badat’ın cansız durumdaki bedeni, polisle birlikte savcının olayın gerçekleştiği yerdeki incelemelerinin sonrasında otopsi yapılması amacıyla Pamukkale Üniversitesinin Hastanesindeki Adli Tıp morguna götürüldü. Badat’ın ölüm sebebinin ayrıntılı bir şekilde araştırılması amacıyla cenaze İzmir Adli Tıp Kurumu’na yollandı. Yapılmış olan otopsiden sonra Gurbet Badat’ın cenazesi ise ailesine teslim edilmiş oldu.

Yaşamının baharındayken hayatını kaybetmiş olan Gurbet Badat için Asri Mezarlık Camisi içerisinde bir cenaze töreni gerçekleştirildi. Kılınmış olan namazın sonrasında ise Badat’ın cenazesi Çakmak Mezarlığı’na götürülerek, toprağa defnedildi.

Gurbet Badat’ın net ölüm sebebinin tespiti amacıyla Adli Tıp Kurumu’ndan yapılacak ileri otopsi sonucunun beklenmekte olduğu ifade edildi.