Dünya çapında ünlü yıldız çiftlerden Orlando Bloom ile birlikte Katy Perry uzun soluklu devam eden ilişkilerini nişanla taçlandırmış oldu. Nişan yüzüğünü Instagram üzerinden açık bir şekilde paylaşmış olan Katy Pery hayranlarına da beklenmeke olan haberi vermiş oldu.

Dünya üzerindeki en meşhur çiftleri arasında sayılan şarkıcılardan Katy Perry ve yakışıklı durumdaki oyunculardan Orlando Bloom, Orlando Bloom’un Miranda Keer’le olaylı bir şekilde boşanmasının hemen sonrasında ilişkilerine başlamıştı. Uzun ve tamamen inişli çıkışlı devam eden ilişkilerinin hemen sonrasında son noktayı koyup nişanlanma konusunda bir karar aldılar. Her iki tanesinin de kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış oldukları yüzüklü fotoğrafla duyurusunu yapmış oldukları güzel durumdaki haber binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Orlando Bloom ile birlikte de Katy Perry kendilerine ait Instagram hesapları üzerinden Katy Perry’nin yüzüklü elini paylaşıp ilan etmiş oldukları haber esnasında binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorum almış oldular. Orlando Bloom fotoğrafının altına ”Lifetimes” isimli bir not ilave ederken tam tamına 144.000 tane beğeni ve 2.000 tane yorum almış oldu. Aynı resimin altına Perry ise; ”full bloom” şeklinde bir açıklama ilave etti ve 536.000 tane beğeniyle yaklaşık olarak 7.000 tane yorum almış oldu. Hayranlarını çok fazla şaşırmış olan bu haber pek çok tebrik mesajı da yazılmasını sağladı ve ilişkisinin sonu ise evliliğe kadar uzanacak mı çok büyük bir merak konusu haline geldi.