Skandallarından dolayı gündemden bir türlü düşmemekte olan Kardashian’lar aldatma olayı ile birlikte çalkalanmakta. Evet bu sözü geçen aldatma olayının kahramanları ise Khloe Kardashian’la birlikte NBA yıldızlarından biri olan Tristan Thompson.

Daha öncesinde pek çok defa bu tarzda haberler çıkmıştı ancak çift bütün hepsini dedikodu şeklinde isimlendirip, ilişkiyi sürdürmüştü. Khloe Kardashian ise, doğum yapmasına günler kalmışken erkek arkadaşının kendini 2 tane kadın ile aldatmış olduğunu öğrenmiş ancak bebeklerinin hatırından dolayı sevgilisini affetmesiyle çift barışma kararı almıştı.

Fakat Thompson ise, Kardashian’ı yeniden aldattı. Bu defa aldatmış olduğu isimse ailenin fazlasıyla yakından tanımakta olduğu bir isim. Thompson’la yasak ilişki yaşamakta bulunan kişinin, Khloe’nin kardeşi olan Kylie Jenner’ın en yakın arkadaşlarından biri olarak tanınan Jordyn Woods olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Woods daha öncesinde Tristan Thompson’un yanı sıra Khloe Kardashian’la hep aynı ortamlar içerisinde ve devamlı ailenin içinde bulunan bir isim olarak tanınmaktaydı. Kylie Jenner’ın en yakın arkadaşının ihanetiyle sarsılmış olduğu ve ablasına yapılmış olanlar karşısında fazlasıyla üzüldüğü de ileri sürüldü. Kylie Jenner’ın ise Jordyn Woods’u komple silmiş olduğu ve arkadaşlığını bitirecek olduğu da açık bir şekilde ifade edildi.

Khloe Kardashian da bu olayla alakalı bir yorum yapmadı fakat Instagram’da eklediği hikayesi içerisinde ”Eğerki dostluğunuz 7 yıldan çok sürüyorsa o sizin bir dostunuz değil artık bir ailenizdir” ifadelerine yer vererek imalı mesaj vermiş oldu. Jordyn Woods’a da sosyal medya hesabı üzerinden pek çok tepki yağmaya başladı.