Ünlü yönetmenle birlikte oyunculardan Yılmaz Erdoğan’ın kızı olan Berfin Erdoğan, Show TV kanalının yeni yemek programı ile beraber ilk defa ekrana çıktı.

Yapmış olduğu özel projeler ile birlikte sinema dünyası içerisindeki en başarılı isimlerden bir tanesi olan ünlü oyuncu ve yönetmenlerden Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan artık ekranlara adımını atmış oldu. Profesyonel bir şekilde aşçılık eğitimi almış olan Berfin Erdoğan ise, yeni bir yemek programı ile birlikte izleyici karşısına çıkıyor.

Aşçılık şapkasını aldıktan hemen sonra BKM Mutfak Uniq’in başına geçmiş olan Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan ilk kez ekrana çıktı. Amerika’da yer alan Johnson & Wales (Providence, RI) Üniversitesinin aşçılık mezunu olduğu konusunda açıklamalar yapılan Berfin Erdoğan, Show TV kanalının yeni programlarından biri olan Lezzet Akademisi içerisinde şef adaylarının mutfak koçluklarını yapmakta.

6 tane şef adayının, 13 hafta süresince hayalleri amacıyla yarışma yapacak olduğu ve aralarından 1 kişinin ise ”geleceğin şefi” seçilecek olduğu bu özel yarışma resmi bir şekilde başlamış oldu. Aylin Yazıcıoğlu ile birlikte İsmet Saz ve de Danilo Zanna’dan oluştuğu açıklanan ve meslek erbabı haline gelen yemek ustalarının jüri olarak görevli bulunduğu yarışmanın sunucusu da Sedef İybar olarak açıklanmış bir durumda.