Okan Kurt ile yapmış olduğu evlilikten dünyaya gelmiş bulunan kızı Hira’nın üstüne titremekte olan ve her fırsatta ona duyduğu sevgisini göstermeyi sürdüren Demet Akalın, geride bırakmış olduğumuz gün 5 yaşına giren kızı Hira’ya özel olarak bir doğum günü partisi gerçekleştirdi.

Akalın’ın gerçekleştirmiş olduğu bu doğum günü partisi içerisine bir çok ünlü isim çocukları ile katılım gerçekleştirirken günün sürprizi ise şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki oldu. Ani bir şekilde Tilki’yi karşılarında görmüş olan çocuklar hayranlıklarını hiç bir şekilde gizleyemedi. Partiye katılmış olan çocukları da eğlendiren Aleyna Tilki’ye Demet Akalın tarafından da övgüler yağdırıldı.

Demet Akalın, Hira’nın doğum günü için gelmiş olan Aleyna Tilki’ye sosyal medya hesabı üzerinden çok teşekkür etti. Akalın Tilki ile alakalı olarak; ”Gönlü çok güzel kız sen çocukları deli bir şekilde mutlu ettin, inşallah dünyanın değil galaksinin starı olursun baby… Kalbinden ne geçiyor ise kat ve kat fazlasını versin sana Rabbim. Seni fazlasıyla seviyoruz delikanlı Aleyna”

Akalın’ın kızı olan Hira’ya özel bir şekilde düzenlemiş olduğu doğum günü partisine eski mankenlerden biri olan Ebru Destan ile birlikte modacılardan Gülşah Saraçoğlu ve de Selin Ciğerci benzerindeki ünlü isimler de katılım gerçekleştirdi.