Genç şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki, en büyük hayallerinden bir tanesini daha gerçekleştirip usta şarkıcılardan Selda Bağcan ile ”Gesi Bağları” isimli türküde bir düet yaptı.

Şarkıcılardan Aleyna Tilki’nin bir zamandır hayalini kurmakta olduğu bu özel düet önceki gün içerisinde gerçekleşmiş oldu. Tilki, usta sanatçılardan biri olan Selda Bağcan ile konseri esnasında düet yaptı.

Tilki, Bostancı Gösteri Merkezi içerisinde çok fazla sevmiş olduğu ve Türk halk müziğinin en önemli isimleri arasında yer alan Selda Bağcan ile aynı sahneyi paylaşmış oldu. Aleyna Tilki konuşmaları içerisinde sürekli olarak; ”en sevdiğim türkü” şeklinde söz etmekte olduğu Gesi Bağları isimli parçasını söylediği esnada, Selda Bağcan da hemen sahneye çıkıp bu türküye eşlik etmiş oldu.

Selda Bağcan ile birlikte aynı sahne üzerinde yer almakta olan Aleyna Tilki’nin heyecanı ise kameralara çok net bir şekilde yansımış oldu. Selda Bağcan ise sahnedeyken türkü bittikten hemen sonra seyircilere; ”Sürprizimi beğendiniz mi” şeklinde bir soru sorarken, konseri izlemiş olan müzikseverler ise Selda Bağcan’ı adeta bir alkış yağmuruna tutmuş oldu.

Aleyna Tilki yeni projesiyle ilgili kısa bir süredir Amerika Birleşik Devletleri’ndeydi ve geçtiğimiz günlerde ülkeye dönüş yapmıştı. Ayrıca Dipsiz Kuyum isimli şarkısı da en beğenilen şarkıları arasında yer alıyor.