TRT 1 ekranları üzerinde yayına devam eden Halka isimli dizinin başrol oyuncularından Hande Erçel’in annesi olan Aylin Erçel, geçmiş olduğumuz aylarda yaşamını yitirdi. Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel ise, annesinin yaşamını yitirmesinden sonra ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı.

Şu zamanlarda Halka isimli dizisiyle ekranlara gelmekte olan oyunculardan Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçmiş olduğumuz aylarda hayatını yitirmişti. Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel ise annesinin ölmesinden sonra ilk defa sosyal medya hesabındaki profili üstünden bir fotoğraf paylaşımı gerçekleştirdi.

Kanser hastalığından ötürü bir süre boyunca hastane içerisinde tedavi görmüş olan Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçmiş olduğumuz aylarda yaşamını yitirmişti. Oyuncu ise daha sonra ekibin de kendisine çok büyük bir destek olması ile beraber sete geri döndü. Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel ise o zamandan bu yana Instagram hesabı üzerinde herhangi bir şekilde paylaşım gerçekleştirmemekteydi. Acısı ile başa çıkmaya çalışmakta bulunan Gamze Erçel, Instagram üzerinden haber görselinde yer alan fotoğrafı paylaştı. Fotoğraf içerisinde Gamze ile birlikte Hande ve de Aylin Erçel’in yer aldığı bir fotoğrafın bulunması ise yürekleri adeta sızlatmış oldu.