Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin tarafından başlatılmış olan ”Ailemi Seviyorum” isimli proje dahilinde hayata geçirilmiş durumdaki Hamilelik Okulu’nda 13. dönemle ilgili eğitimleri resmen başlamış durumda.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılmış durumdaki ”Ailemi Seviyorum” adlı özel projenin dahilinde hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nun 13. dönemle alakalı eğitimleri resmi bir şekilde başladı. Kent Konseyi içerisinde gerçekleştirilmekte olan eğitimin ilk dersine ise Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Kent Konseyinin Başkanı görevinde bulunan Ali Değirmenci ve de kursiyerler katılım gerçekleştirdi. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, burada anne ve baba adaylarına da seslenip; ”Burada alacak olduğunuz bilgiler çocuğunuzla birlikte kendi sağlınız yönünden bir ömür boyunca tamamen sağlıklı bir birliktelik amacıyla fazlasıyla önemli. Allah’ım inşallah çok sağlıklı bir evlat nasip etsin size. Yeni bir yaşam, çok yeni bir başlangıç, yuvanız adeta şenlensin, gönlünüzde bir feraha ersin” ifadelerine yer verdi.

Çok daha fazla bilince sahip ebeveyn olma yolu üzerinde hassasiyet göstermekte olan kursiyerlere teşekkürlerini de ileten Başkan görevinde bulunan Zolan konuşmasının devamında ise; ”Eksik durumda bulunan bilgilerinizi burada detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Baba adaylarınında kursumuza katılım sağlaması çok önemli. Onların da bilmesinin gerektiği çeşitli konular var” ifadeleri ile konuştu.