Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Hadise, sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu video ile birlikte gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Şarkıcının kuaförüyle birlikte üzerinde sadece bir bornoz varken yatak üzerinde hoplamakta oluğu video adeta bir eleştiri yağmuruna tutulmuş oldu.

O Ses Türkiye adına sahip olan ünlü programın jüri üyelerinden şarkıcı Hadise, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu video ile birlikte gören herkesi çok büyük bir hayrete düşürmüş oldu. Kuaförü ile birlikte yatak üzerinde sadece bornozu varken hoplayan Hadise’ye çok fazla eleştiri geldi.

Şarkıcılardan biri olan Hadise’nin Instagram Story üzerinde paylaşmış olduğu video’ya bakıldığında bornozlu bir durumdayken kuaförü Sait Ersan’ın kucağında yatak içerisinde hoplamakta. Bu paylaşım yapıldıktan hemen sonra takipçilerini şaşkına uğratmış olan hadise ise video içerisinde fazlasıyla neşeli bir durumdaydı. Hem sosyal medya üzerindeki paylaşımları hem ise sözleri ile birlikte gündemden bir türlü düşmemekte olan hadise, takipçilerinin tarafındanda çok büyük bir eleştiri yağmuruna tutulmuş oldu.

Şarkıcı Hadise’ye yapmış olduğu bu paylaşımı ile alakalı olarak ”Yok artık ya ne kadarda kötü bir görüntü” ve ”Yazık sizlere Allah akıl fikir versin” benzerinde pek çok yorumlar yapılmış bir durumda.