Celta Vigo kulübü içerisinde kadro dışı kalmış olan Emre Mor, Instagram üzerinde fotoğrafını beğenmekte olan Brezilyalı modellerden Angelica Perla için lüks bir otomobil hediye etmiş oldu.

İspanyol ekiplerinden biri olan Celta Vigo kulübü içerisinde forma giymekte olan futbolculardan Emre Mor, aşk yaşamında gaza basmış durumda. 21 yaşında bulunan futbolcu, hayranı bulunduğu Brezilya asıllı modellerden Angelica Perla’yı geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya üzerinden takibe aldı. Fakat ondan herhangi bir şekilde karşılık bulamadığından dolayı da frene bastı. Birkaç gün sonrasında ise modelin fotoğraflarına girerek beğeni bıraktı. ”Hala bir umudum var” şeklinde mesaj gönderdi. Perla da bu defa Emre Mor’a yeşil ışığı yakmış oldu. O ise sonrasında Emre Mor’un fotoğraflarına beğeni bırakmaya başladı. Telefonuna gelmiş olan bildirimler ile birlikte yüzü gülmüş olan Emre Mor, çok büyük bir heyecana kapılmış oldu.

İspanyol basını tarafından ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa Emre Mor, 120.000 Türk Lirası tutarına satın almış olduğu Mercedes Benz A 180 modelindeki aracı sevgilisine gönderdi. Mutluluktan adeta havalara uçmuş olan genç model ise Emre Mor’a teşekkür mesajları gönderdi. İspanyol basını ise ikilinin geçtiğimiz yaz Fransa’da tatil yapmış olduklarını da açık bir şekilde yazdı. Öte yandan çiftin yakın bir tarih içinde Avrupa’da tekrardan buluşacakları ileri sürüldü.