FB TV’nin sunucularından biri olan Dilay Kemer’in, kan kanserine yakalandığı duyuruldu. Fenerbahçe Spor Kulübü de, ilik nakli olacak sunucu için sosyal medya üzerinden acil bir kan bağışı çağrısı gerçekleştirdi.

Fenerbahçe TV kanalı içerisindeki genç ve de güzel sunuculardan biri olan Dilay Kemer, çok zor günler geçirmekte. Uzun bir zamandan beri ekrandan uzak kalmış olan güzel durumdaki sunucunun kan kanserine yakalanmış olduğu ortaya çıktı. Kemer’in iyileşebilmesi de bir ilik nakline bağlı durumdaydı. Uzun bir zamandan beri tedavisi devam eden Dilay Kemer için iliğin bulunmuş olduğu konusunda bir açıklama yapıldı.

yaşanmış olan bu özel gelişmenin hemen sonrasında ise Dilay Kemer için bir kan arayışı başlatıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü de, kanserle savaşmakta olan sunucu için çok büyük bir seferberlik başlatmış oldu. Fenerbahçe TV isimli kanal, 31 yaşında bulunan spiker için acil bir şekilde B RH (-) kana ihtiyaç duyulmakta olduğunu da ifade ederek, bağış konusunda bir çağrı yaptı. Sunucu için yapılmış olan kan bağışıyla alakalı çağrıya ise adeta destekler yağdı.

Güzel durumdaki sunucu ise Instagram hesabı üzerinden kan arayışına gelmiş olan yoğun ilgiye teşekkür edip; ”İlik nakli olacağım. Bu sebepten dolayı da bir zaman boyunca kan ihtiyacım bulunacak. Bugünlük bunu karşıladık” ifadelerini kullandı.