Oyunculardan Ezgi Mola, yaklaşık olarak 4 aydan beri Mustafa Aksakallı’yla bir aşk yaşamakta. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde aşklarını ilan etmiş olan ikiliden Ezgi Mola, oturmuş oldukları kafede gizli bir şekilde fotoğraflarını çekmekte olan hayranlarına ise sosyal medya hesabı üzerinden sitem etti

Mola, oturmakta oldukları kafe içerisinde gizli bir şekilde fotoğraflarını çekmekte olan hayranlarına şu sözleri kullanarak sitemde bulundu; ”Sevgili arkadaşlarım; artık bu magazinci olmayan kişilerin oturmakta olduğumuz kafede gizli bir şekilde ünlü çekme sevdaları son bulsun. Magazinciler işini yapsın, oyuncular ise oyununu oynasın. Eğerki seviyor ise gelsin ve ”Seviyoruz” desin. Bende ”Zamanımı harcama, senin ümüğünü sıkarım!” demeyi istiyorum misal olarak onlara. Eğerki sevmiyorsan da gizli bir şekilde o ünlünün fotoğrafını çekmek için çalışma. Nasıl, bu çok güzel bir fikir değil mi?” şeklinde bir yazı paylaştı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Enis Arıkan’ın doğum günü partisine katılım gerçekleştiren Ezgi Mola, ilk defa işletmeci durumda bulunan sevgilisi Mustafa Aksakallı’yla birlikte objektiflere yakalanmıştı.

Ezgi Mola’nın rol almakta olduğu Alice Müzikali isimli oyunun ilk gösterimini izlemek için gitmiş olan Aksakallı, samimi durumdaki pozlarını ise ”Kraliçem” şeklindeki bir notla sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıp sevgilisine de destek olmuştu.