Brad Pitt, boşanmış olduğu Jennifer Aniston’un düzenlemiş olduğu doğum günü partisine katılım gerçekleştirdi. Pitt, burada paparazzilere yakalanmamak amacıyla beysbol şapkasıyla birlikte güneş gözlüğü taktı ancak yine de hiç bir şekilde gizlenemedi. Yakışıklı durumdaki oyuncu partinin gerçekleştirilmiş olduğu Sunset Tower Hotel’in dışında objektiflere yakalandı.

Jennifer Aniston’ın yıldızının parlamış olduğu Friends isimli dizinin setinde tanışmış olan ünlü durumdaki çift 2000 senesinde adeta rüya gibi bir düğün ile birlikte evlenmişti. 2005 senesi içerisinde Brad Pitt’in, Angelina Jolie ile tanışmış olması ve Jennifer Aniston’ın hiç bir şekilde çocuk istemiyor olması, Pitt’in tam bir aile olma isteği sebebiyle bu evliliğin sonu gelmişti. Birbirine en fazla yakışmakta olan çiftler arasında parmak ile gösterilen gözde isimlerin ayrılıkları aslında hayranlarını bile çok fazla yıkmıştı.

Ünlü durumdaki oyunculardan Jennifer Aniston’ın dün akşam üstü Sunset Tower Hotel isimli otel içerisinde özel doğum günü partisine daha çok ünlü isim katılmış oldu. Fakat törene katılım gerçekleştiren bir kişi ise bütün herkesi şaşırtmış oldu. Siyah renge sahip bir araç ile partiye gelmiş olan ve beyzbol şapkası takarak kendisine gizlemeye çalışmakta olan Brad Pitt, kameralara yakalanmaktan hiç bir şekilde kaçamadı. Brad Pitt ise eski eşi olan Jennifer Aniston’ın doğum gününe katılması ile beraber ”tekrar mı bir aradalar?” şeklindeki soru yeniden akıllara gelmiş oldu. Brad Pitt’in Angelina Jolie’den boşanmasının hemen sonrasında yeniden eski eşi Aniston’la görüşmekte olduğu iddiaları bulunsa bile hiç bir şekilde doğrulanmamıştı