Survivor isimli yarışma programında yaşanan kötü bir olayın duyurusunu yapan Acun Ilıcalı, daha öncesinde bu şekilde bir durumla karşılaşmamış olduğunu da ifade ederek Türkiye takımında meydana gelen ayrılığı resmen açıkladı.

Türkiye ile Yunanistan yarışmacıları çok büyük bir mücadele sergilemekteler. Bu gerçekleşen mücadeleler esnasında yarışmacılar da çok büyük zorluklarla uğraşmakta. Bunun sonucunda ise bazı sakatlıklar yaşanabilmekte. Survivor isimli yarışmanın dün yayınlanmış olan bölümü içerisinde Acun Ilıcalı, sakatlıktan dolayı yarışmaya veda etmiş olan ismin açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı, Survivor 2019 isimli yarışmaya yeni katılım gerçekleştiren yarışmacılardan Erdem Ekşioğlu’nun çıkmış olduğu ilk oyun esnasında sakatlanmasının hemen sonrasında ada konseyi içerisinde açıklamalar gerçekleştirdi. Erdem Ekşioğlu’nun sakatlıktan dolayı ayrılığını duyurmuş olan Acun Ilıcalı, talihsizlik şeklinde isimlendirdiği bu durumu ise şu şekilde açıklamış oldu; ”Talihsizlikler artık bizler içinde geçerli bir durumda olmaya başladı. Yunanlılar oyundaki yarışmacılarını kaybettiler. Onlara da yeni yarışmacılar gelmiş olacak. Fakat bizim takımla ilgili olarakta kötü bir haberimiz bulunuyor. Erdem sakatlık yaşadığından dolayı Survivor yarışmasına devam edemiyor olacak. Fazlasıyla talihsiz durumda bir olay. Başıma bu şekilde bir şey hiç gelmedi. İlk oyuna çıktığında sakatlandı.”

Erdem Ekşioğlu’nun bu ayrılığı hem Türk hem ise Yunan yarışmacıları çok fazla üzerken, Acun Ilıcalı takım içerisine yeni bir isim katılacak olduğunu duyurdu.