Rol almış olduğu Bizim Hikaye isimli diziden ayrıldığı konusunda açıklama yapan güzel oyunculardan Nesrin Cavadzade, yeni bir tane dizi ile birlikte ekranlara geri dönme konusunda bir hazırlık yapıyor. Oyuncun takipçilerinin isteği ile birlikte çok zengin bir iş kadını oynayacak olduğu konusunda iddialar yer almaya başlamış oldu.

Bizim Hikaye isimli ünlü dizi içerisinde canlandırmakta olduğu Tülay isimli karakter ile birlikte çok büyük bir beğeni toplamış olan Nesrin Cavadzade, geçmiş olduğumuz haftalarda diziye tamamen sürpriz bir biçimde veda etme konusunda bir karar almıştı. Yurt dışı içerisinde daha yeni bir film projesinde rol aldığı konusunda açıklamalar bulunan Nesrin Cavadzade şimdi ise yeni bir tane dizinin hazırlıklarına başlamış bir halde. Ekranlara geri dönme konusunda hazırlıkları yapmayı devam ettiren güzel durumdaki oyuncu, bu defa ise çok zengin bir iş kadınını canlandırmış olacak.

Oyuncuya takipçileri tarafından sürekli olarak; ”Senin artık çok zengin durumdaki bir kadını canlandırmanı istemekteyiz” ifadeleri ile çok fazla yorumlar gelmeye başlamıştı. 36 yaşında bulunan Nesrin Cevadzade’nin dünya çapında ünlü bir hale gelen dizilerden La Casa de Papel isimli yapımın yeni sezonu içerisinde de rol alacak olduğu konusunda çeşitli iddialar yer almaktaydı.