Aşk-ı Memnu isimli dizi ile birlikte yıldızı parlamış olan Hazal Kaya, uzun bir zamandır aşk yaşamakta olduğu oyuncu ve aynı zamanda yönetmen Ali Atay’la geçtiğimiz gün evlendi. Aşk-ı Memnu isimli dizinin ekini düğüne tam kadro katılım sağlarken dizinin başrol oyuncularından Beren Saat ile birlikte Nebahat Çehre ise gelmedi.

Yayınlanmış olduğu döneme adeta bir damga vurmayı başaran Aşk-ı Memnu isimli dizinin başrol oyuncularından Beren Saat ile Hazal Kaya’nın aralarında senelerdir soğuk rüzgarlar esmeyi sürdürmekte. Hatta bu ikilinin Aşk-ı Memnu isimli dizi çekildiği esnada yalnızca rol gereğince karşı karşıya gelmiş oldukları ve dizi bittikten sonrasında ise hiç bir şekilde görüşmemiş oldukları bilgisine de ulaşıldı.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programda yer alan habere bakılır ise; Yurt dışında olduğundan dolayı düğüne katılmamış olduğu ifade edilen Beren Saat’in Türkiye içerisinde olduğu fakat gitmemesinin sebebinin çok daha farklı olduğu da ortaya çıkmış oldu. Hazal Kaya’yı 2014 senesi içerisinde yurt dışında gerçekleşmiş olan nikah törenine çağırmadığı bilgisine ulaşılan Beren Saat, Kaya’nın bu düğününe hiç bir şekilde davet edilmedi.

Düğüne katılmamış olan bir başka isimde Nebahat Çehre olarak göze çarptı. 2. Sayfa isimli programa açıklama gerçekleştiren Çehre açıklamasında; ”Gribal bir enfeksiyon geçirdim ancak Hazal’ın evine ziyarete gideceğim” ifadelerine yer verdi.