Şarkıcılardan Deniz Seki, yaklaşık olarak bir seneden beri aşk yaşamakta olduğu işletmecilerden Tayfun Topal’la yollarını ayırma kararı aldı. Çiftin ayrılmalarına sebep olarak ise Seki’nin yoğun bir durumdaki iş temposu gösteriliyor.

Vermiş olduğu kilolar sayesinde çok daha farklı birine dönüşmüş olan ünlü şarkıcılardan Deniz Seki, yaklaşık olarak 1 senedir aşk yaşamakta olduğu Tayfun Topal’la ayrıldığını açıkladı.

Kanal D ekranları üzerinde yayına devam eden ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ isimli program tarafından yapılmış habere bakılırsa, yaklaşık olarak 1 seneden beri aşk yaşamaya devam eden Deniz Seki’yle işletmeci olan sevgilisi Tayfun Topal, sürpriz bir biçimde ilişkilerine nokta koymuş oldu.

Çiftin ayrılma sebepleri ise çok fazla görüşemiyor olmaları. Deniz Seki’nin çok yoğun bir durumda bulunan konser temposu ve Tayfun Topal’ın çok yoğun bir şekilde çalışma şartları çiftin ayrılmasına sebep oldu.

1977 senesinde dünyaya gelen Tayfun Topal, Star TV kanalı içerisinde yöneticilik yaptı. Daha sonrasında ise televizyon programlarıyla birlikte Kolpaçino isimli filminin yapımcılığını üstlenmiş oldu. Çağla Şikel ve Alişan’ın sunmuş olduğu ”Her şey Dahil” isimli programını da yaptı. 2003 senesi içerisinde Jüpiter Grubu kurmuş olan Topal, yeme ve içme sektörünün en büyüklerinden bir tanesi olmayı başardı. İstanbul iliyle birlikte Bodrum ilçesinde People ile beraber Hazine, Grey ve Nezih gibi tanınmış durumdaki 20 tane mekanında sahibi.