10 senelik eşi olan Mustafa Sandal’dan boşandıktan hemen sonra Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başlayan Emina Jahovic, pişman bir durumda. 7 ay süren ilişkisinin sonrasında Saran’dan ayrılmış olan Jahovic açıklamasında; ”Keşke yeni bir ilişki için çok acele bir şekilde davranmasaydım.” şeklinde itirafta bulundu.

Mustafa Sandal ile 10 sene devam eden evliliğini Haziran 2018 tarihinde bitirdikten sadece 1 ay sonrasında gönlünü iş adamlarından Sadettin Saran’a kaptırmış olan Emina Jahovic, çok pişman bir durumda. Saran ile jet hızıyla başlamış olan aşkı 7 ay sonrasında bitmiş olan Sırp asıllı şarkıcı, geçmiş olduğumuz günlerde ülkesinde yer alan Svet isimli dergiye içini dökmüş oldu. Kendinden tam 18 yaş büyük olan iş adamıyla yaşam görüşleri farklı olduğundan dolayı ayrılma kararı aldıklarını ifade eden 37 yaşında bulunan 2 tane çocuk annesi Jahovic, sözlerine ilave etti; ”Zaten bitmiş olan bir evliliğin üstüne hızlı bir şekilde yeni bir ilişkiye başlamak hiç bir şekilde doğru değildi. Her şey fazlasıyla hızlı bir şekilde gelişti. Ancak artık tamamen özgür bir kadınım. Kendimi yalnızca işimle birlikte çocuklarıma adadım.” ifadelerine yer verdi

Jahovic’in yapmış olduğu bu açıklaması ise; Musti’nin geçmiş olduğumuz yaz Ceren Hindistan’la yapmış olduğu yazışmaları ortaya çıktıktan sonra söylediği şu sözleri akıllara getirmiş oldu; ”Benim açımdan yeni bitmiş olan evliliğin sonrasında bu kadar hızlı, yeni ve çok ciddi bir ilişkiye başlayabilmek zor!’ Eski eşinin söylemiş olduğuna aylar sonrasında hak vermiş olan Jahovic’in gerçekleştirdiği bu açıklama da ”Son pişmanlık neye yararki?” dedirtmiş oldu.