Alişan, oğlunu sünnet ettirecek olduğunu paylaştığı resmin altına; ”Bu devirdeyken hala sünnet yaptırıyorsunuz ve bunun isminin erkekliğe bir adım demektesiniz” ifadelerine yer veren takipçisine yazmış olduğu cevap ile birlikte herkesi çok fazla şaşırttı.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Alişan ile oyunculardan Buse Varol’un yeni dünyaya gelen bebeklerinden Burak, dün sünnet oldu. Geçmiş olduğumuz gün Alişan ile barışmış olan Demet Akalın’da çiftin yanına gidip Burak bebeğin resmini ”Paşam erkekliğe ilk adımını atacak oy kurban olurum” şeklindeki bir not ile paylaştı.

Bu yapılan paylaşıma tepki göstermiş olan bir kullanıcıyla Alişan’ın arasında ise hiç hoş bir durumda olmayan konuşma gerçekleşti. Bu gerçekleşen konuşma ise tüm herkesi çok fazla şaşırttı.

Sosyal medya kullanıcılarından biri ”Erkekliğe adım” şeklindeki not ile paylaşılmış olan resmin altına ”Bu devirdeyken hala sünnet yaptırmaktaysanız ve bunun ismine erkekliğe adım diyorsanız bu yalnızca bilgisiz hatta çok cahil olduğunuzun bir ispatıdır. Beyninizi kullanın artık lütfen.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

Alişan ise bu yorumun altına, ”Aaa siz cahilliğimize verin bizim lütfen. Siz sünnetsiz kullanmaktasınız sanırım. İyi günler hanımefendi” şeklindeki yanıtıyla herkesi şaşırtmış oldu.