Eylül ayı içerisinde evlenmiş olan Justin Bieber ile Hailey Baldwin çifti, Vogue dergisine vermiş oldukları çok cüretkar pozlar sayesinde çok büyük bir beğeni toplamış oldu. Fotoğrafçılığını ise Annie Leibovitz’in üstlenmiş olduğu fotoğraf çekiminden sonra Justin Bieber ise, çok çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi.

12 ay devam eden ilişkilerini Eylül ayı içerisinde evlilikle taçlandırmış olan Justin Bieber ile Hailey Baldwin çifti, Vogue isimli ünlü derginin Mart ayındaki sayısı için kamer karşısına geçmiş oldular. Eşi olan Hailey Baldwin’e duymakta olduğu aşkla alakalı olarak çok samimi açıklamalar gerçekleştiren ünlü durumdaki şarkıcılardan Justin Bieber ise, evlenene kadarki süre içerisinde olmama konusunda bir karar almış olduklarını ifade etti.

Bu almış olduğu kararını da; ‘Kendimi böylelikle Tanrı’ya teslim etmeyi istedim ve o da beni Hailey ile kutsamış oldu.’ şeklindeki sözleri ile açıklamış oldu.

Justin Bieber’ın ise, ünlü modellerden biri olan Hailey Baldwin’le evlenme konusunda bir karar almış olması, eski sevgilisi Selena Gomez’in depresyona girmiş olduğu söylentilerini de gündeme getirmiş idi. Justin Bieber’da o dönemlerde, Instagram isimli platform içerisinde paylaşmış olduğu bir gönderinin altına yazmış olduğu notla, isminden söz ettirmeyi başarmıştı. Paylaşımındaki sözlerden sonra ise Selena Gomes’in depresyona girmiş olduğu iddia edilmişti.