Kanal D ekranlarında yayına devam eden 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan oryantallerden Didem Kınalı mesleğinin ne kadar zor olduğundan söz ederken, dün akşam yaşanmış olan çirkin teklif olayını da canlı yayın esnasında anlattı.

Sunucular tarafından sorulan ”mesleğinde yaşamış olduğun zorluklar var mı” şeklindeki sorunun üstüne açıklama gerçekleştiren Didem, başına gelmiş olan ahlaksız durumdaki teklifi şöyle açıkladı; ”Uzun bir zamandan beri dans etmekteyim, dans etmek ise hiç bir şekilde basit değil. Daha dün akşam üstü başıma çok çirkin bir olay geldi. Bir tane telefon geldi, ben ise menajerimi aramalarını talep ettim. Özellikle de menajerimin numarasını verdim, ancak onlar ısrarlı bir şekilde benimle görüşmeyi istediklerini söyleyip durdular. Fazlasıyla zengin bir durumda yabancı bir tane beyefendi varmış, hiç bir şekilde gözükmek istemiyormuş. Süit bir oda kiralamış orada ise benim dans etmemi ve danstan sonrasında ise gidip onunla muhabbet ederek yemek yememi istemekteymiş.

Bana para ile alakalı olarak hiçbir problemlerinin olmadığını odaya ne bir asistan, ne bir menajer kimsenin girmeyecek olduğunu da söylediler. Süit oda içerisinde özel bir şekilde dans edecekmişim. Ben ise tabi ki de bu şekilde bir şeyi kesinlikle kabul etmedim.”