Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Hüseyin Gürlesin, göreve gelmiş olduğu günden bu zamana kadar halkla iç içe, halk ile bir arada, tamamen şeffaf bir belediyecilik anlayışı içerisinde görevini sürdürmekte. Mekân ile birlikte zaman kavramına hiç bir şekilde bakmadan her fırsatta, halkın problemlerini dinlemekte olan Başkan görevinde bulunan Gürlesin; ”Bu özel görevi en iyi bir biçimde icra etmek amacıyla elimizden gelenin daha çoğunu yapmaya çalışmaktayız” ifadelerine yer verdi.

Seçilmiş olduğu günden bu zamana kadar sürekli olarak halkın içinde, halkla beraber yola devam etmekte olan Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Hüseyin Gürlesin açıklamasında; ”Halktan kopuk durumda bir belediyecilik olamaz” ifadelerine yer vererek, belediye olarak sürekli halkın yanında olmayı da sürdürdü.

İlçede yaşayan halkın dertlerine derman olmayı sürdüren ve hiç bir zaman makam başkanlığı yapmamış olan Başkan Gürlesin, mahalleler içerisinde gerçekleştirilen belediyecilik hizmetlerinide bizzat kendi yerinde kontrol etmekte. Mahalleler içerisinde vatandaşlarla birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan görevindeki Gürlesin, Gökpınar Mahallesi’ne bir ziyarette bulundu.

Gökpınar mahallesinde yer alan esnafı da teker teker ziyaret edip, mahalle kahvesi içerisinde vatandaşlarla uzun bir şekilde sohbet etti. ”Tek bir derdimiz; gönüllere dokunabilmek” ifadelerine yer veren Başkan görevindeki Gürlesin sonrasında ise; ”Göreve gelmiş olduğumuz günden bu zamana kadar 68 tane mahallemizin her bir tanesinin farklı farklı ihtiyaçlarını tespit etmiştik ve bütün çalışmalarımızı da mahallelerimizin ihtiyaç önceliklerine göre değerlendirmiş olduk. Bunun doğrultusunda ilerledik. Gökpınar Mahallemize ise, pek çok önemli ve çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.